Węże sorpcyjne to kolejny, obok mat i poduszek, sposób na poradzenie sobie z różnego typu wyciekami. Sorbenty zamknięte w pokrowcu o formie długiego wałka są niezwykle uniwersalne w użyciu i doskonale sprawdzają się wszędzie tam, gdzie doszło do rozlewu cieczy.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 5

Węże sorpcyjne czyszczące, olejowe oraz chemiczne

Wśród naszych propozycji znajdziesz trzy rodzaje węży sorpcyjnych, dostosowane do trzech typów substancji. Przygotowaliśmy dla Ciebie:

  • węże sorpcyjne czyszczące – idealne do usuwania cieczy nieagresywnych,
  • węże sorpcyjne olejowe – doskonale wchłaniają wszystkie substancje oleiste, w tym również ropopochodne. Nie chłoną przy tym wody, można więc z powodzeniem stosować je podczas wycieków na powierzchniach różnego typu akwenów,
  • węże sorpcyjne chemiczne – do stosowania przy wycieku substancji chemicznych.

Operowanie oferowanymi wężami sorpcyjnymi jest proste i czyste

Co sprawia, że węże są tak efektywne w użyciu? Przede wszystkim ich kształt. Sorbent w formie węża można ułożyć prosto, zwinąć w okrąg i odgrodzić w ten sposób wyciek oraz dostosować do kształtu rozlewu cieczy, a także złożyć, zwiększając jego powierzchnię chłonną.

Poza tym węże są proste ora czyste w użyciu – korzystając z tego sorbentu nie musisz obawiać się o pobrudzenie.

Węże, ze względu na swój kształt, są też niezwykle uniwersalne. Dzięki temu, że są wąskie, a do tego można je zwijać i składać, świetnie sprawdzają się nawet w niewielkich pomieszczeniach!

Na pewno warto mieć ten model sorbentu w swoim warsztacie samochodowym, na hali produkcyjnej, a nawet w niewielkim laboratorium. Ze względu na swoją hydrofobowość węże świetnie sprawdzą się także na zewnątrz.

Oprócz węży w naszej ofercie znajdziesz także maty – doskonale spisują się przy dużych wyciekach – oraz poduszki – dobre do mniejszych wycieków. Przygotowaliśmy dla Ciebie także wiele innych użytecznych akcesoriów w przystępnych cenach. Sprawdź nasz asortyment!