Uniwersalne przemysłowe sorbenty sypkie stanowią niezwykle istotną kategorię materiałów w szerokim spektrum branż i zastosowań. Są to zaawansowane i skuteczne granulaty, które mają zdolność absorbowania cieczy, substancji chemicznych oraz innych niepożądanych zanieczyszczeń w różnorodnych środowiskach przemysłowych.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 4

Sorbenty sypkie pozwalające skutecznie usunąć benzynę, olej oraz smary

Sorbenty sypkie wykorzystywane są w celu ochrony środowiska, ludzi i urządzeń przed skutkami wycieków, rozlewów, awarii czy przypadkowego uwolnienia substancji niebezpiecznych. Ich głównym zadaniem jest szybkie i efektywne wychwycenie, wchłanianie i zatrzymywanie różnego rodzaju substancji, dzięki czemu redukują ryzyko skażenia, a także minimalizują straty finansowe i operacyjne w przemyśle.

Charakteryzują się one wysoką pojemnością sorpcyjną, co oznacza, że mogą wchłaniać znaczną ilość cieczy w stosunku do swojej własnej masy. Optymalnie dobrany sorbent jest zdolny do przechwycenia różnych substancji, w tym olejów, cieczy chemicznych, płynnych biopaliw, a nawet wody, nie wpływając jednocześnie negatywnie na środowisko. Jest to ważne, aby zapewnić wszechstronność w działaniu, zwłaszcza w przypadku sytuacji awaryjnych, kiedy trudno przewidzieć konkretny rodzaj zanieczyszczenia.

Oferta sorbentów w workach o wadze od 10 kg do 14 kg i objętości od 20 l do 40 l

Sorbenty w naszej ofercie dostępne są w workach o wadze od 10 kg do 14 kg oraz objętości od 20 do 40 litrów. Dzięki temu sorbenty można przechowywać w każdym magazynie, warsztacie samochodowym lub innym miejscu, które wymaga takiego wyposażenia. Warto zaznaczyć, że sorbenty dostępne w naszej ofercie wyróżniają się swoją jakością, dzięki czemu skutecznie usuwają każdy szkodliwy i niebezpieczny wyciek. 

Zestawy do usuwania wycieków oleju, benzyny oraz innych płynów (także silnych kwasów oraz zasad)

Przezorny jest zawsze ubezpieczony, dlatego jednym z lepszych rozwiązań są gotowe zestawy do usuwania wycieków benzyny olejów oraz innych płynów. W naszej ofercie dostępne są specjalne zestawy, które są doskonałym przykładem na to, że skuteczne usuwanie wycieków zależy od odpowiedniego przygotowania na taką sytuację. Dostępny jest zarówno zestaw uniwersalny (żółty), konserwatorski (czerwony), jak i specjalny zestaw olejowy (niebieski). Każdy zestaw przeznaczony jest do usuwania niebezpiecznych i substancji, zgodnie z zasadami i przepisami bhp. Warto dodać, że w każdym zestawie znajduje się także pojemnik, do którego można włożyć zużyty granulat zebrany z danej powierzchni.

Szukasz innego produktu sorpcyjnego? Węża, maty lub poduszki sorpcyjnej?

Nasz sklep, to nie tylko sorbenty do usuwania niebezpiecznych wycieków. W naszym sklepie znajdziesz także szereg innego wyposażenia magazynu i warsztatu. Wśród innych produktów sorpcyjnych, dostępne są także węże, maty oraz poduszki sorpcyjne. Pozwalają one eliminować i pochłaniać niebezpieczne substancje, dlatego są niezbędnikiem w każdym magazynie lub sklepie.