Poduszki sorpcyjne do idealny sposób na to, by zadbać o porządek w miejscu pracy – nawet jeśli to miejsce ma wyjątkowo ograniczony metraż! W naszej ofercie znajdziesz poduszki chłonące oleje, chemię oraz poduszki czyszczące. Co sprawia, że te akcesoria są tak i uniwersalne?

Wyświetlanie wszystkich wyników: 3

Poduszki sorpcyjne o praktycznych wymiarach

Przede wszystkim poduszka sorpcyjna świetnie sprawdza się wszędzie tam, gdzie nie pasują maty. Zaletą poduszek jest to, że są one naprawdę niewielkie. Oferowane przez nas modele mają wymiary 35 x 30 x 5 cm, a przy tym są w stanie wchłonąć nawet 155 l płynów! To sprawia, że są wyjątkowo efektywne w działaniu.

Sorbenty o wysokich zdolnościach wchłaniania cieczy technicznych i chemicznych

Jak wspomnieliśmy wcześniej, wypełnienie naszych poduszek gwarantuje dużą chłonność. Oprócz tego oferowane przez nas artykuły dzielną się na trzy grupy, co sprawia, że są w stanie usunąć praktycznie każdy wyciek. Wśród naszych propozycji znajdziesz poduszki:

  • czyszczące – mogą być stosowane do wszystkich nieagresywnych cieczy,
  • olejowe – doskonale absorbują praktycznie wszystkie tłuste wycieki, mogą pomóc opanować wyciek olei oraz substancji ropopochodnych. Co więcej, sorbent nie chłonie wody, więc poduszki mogą unosić się na powierzchni akwenu, na którym doszło do rozlewu niebezpiecznych dla środowiska substancji. Są idealne do wchłaniania substancji ropopochodnych z wody!
  • Chemiczne – ten model nadaje się do sprzątania wszystkich agresywnych cieczy. Pomaga zadbać o bezpieczeństwo osób pracujących oraz środowiska naturalnego.

Produkty w opakowaniach po 20 szt.

Z naszymi sorbentowymi poduszkami zabezpieczenie miejsca pracy będzie łatwe i bezproblemowe.

Ten artykuł to nieocenione wyposażenie każdego warsztatu, hali przemysłowej czy warsztatu samochodowego. Świetnie spisze się też w otwartej przestrzeni, ponieważ, jak wspomnieliśmy wcześniej, nie chłonie wody. Sorbenty mogą skutecznie absorbować i usuwać ogromną liczbę różnych substancji w dużych ilościach.

Co więcej, dzięki naszej ofercie taka poduszka zawsze może być na miejscu w Twoim warsztacie! Sprzedajemy je w opakowaniach po 20 sztuk, dzięki czemu zawsze możesz mieć pod ręką idealne akcesorium czyszczące.

Zapraszamy do zapoznania się z opisami poszczególnych produktów

Poduszki sorpcyjne stanowią dobre zabezpieczenie pomieszczeń przed niepożądanym wyciekiem. Można też stosować je na powierzchniach akwenów, do usuwania oleju, do usuwania wycieków spod maszyn – czyli wszędzie tam, gdzie niezbędne są dodatkowe środki ochrony, pozwalające na utrzymaniu porządku w miejscu pracy.

Szukasz sklepu oferującego szeroki wybór sorbentów? U nasz znajdziesz maty, rękawy i poduszki sorpcyjne – stanowią one doskonałe uzupełnienie każdego warsztatu czy hali produkcyjnej. To nieoceniona pomoc przy awaryjnym wycieku każdej substancji – chemikalium, substancji ropopochodnych i cieczy nieagresywnych.

Zapoznaj się z naszą ofertą i znajdź artykuły dopasowane do Twoich potrzeb!