Niedopałki szpecące przestrzeń publiczną potrafią być prawdziwym problemem. Na szczęście istnieje proste rozwiązanie – są nim popielnice stojące.

Te estetyczne, niewielkie akcesoria pozwolą zadbać o estetykę i higienę w każdym miejscu i budynku publicznym, a ich konstrukcja sprawi, że „jeżyk” z filtrów po papierosach nie będzie straszył ze śmietników. Co więcej, zamykane popielnice zapobiegną też powstawaniu nieprzyjemnego zapachu.

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Popielnice stojące do stosowania w pomieszczeniach oraz na zewnątrz

Popielnice stojące dostępne w naszej ofercie to modele, które doskonale nadają się do stosowania nie tylko na zewnątrz, lecz również wewnątrz budynku. Ich minimalistyczna, nowoczesna konstrukcja sprawia, że bardziej przypominają nowoczesne rzeźby niż przedmioty codziennego użytku. Doskonale wpiszą się w każdą aranżację!

Połączenie koloru czarnego z nowoczesnymi, odpornymi na działanie wysokich temperatur materiałami pozwala na ustawienie popielnic wszędzie tam, gdzie jest to niezbędne. W strefach dla palących – przed budynkami użyteczności publicznej, w parkach i przy przystankach, ale także w palarniach wewnętrznych – na przykład na lotniskach czy w zakładach pracy.

Jeśli szukasz popielnicy stojącej, która łączy efektywne działanie z wysoką estetyką wykonania – koniecznie sprawdź nasze propozycje!