Wypadki się zdarzają, ale to od człowieka zależy, jak na nie zareaguje oraz jak spróbuje naprawić czy też zminimalizować szkody.

Szczególnie niebezpieczny jest wyciek toksycznych substancji – zwłaszcza na otwartym terenie, gdzie chemikalia mogą przedostać się do kanalizacji poprzez studzienki. Na szczęście istnieje prosty sposób, żeby zapobiec zanieczyszczeniu.

Maty magnetyczne na studzienki kanalizacyjne to efektywne w działaniu oraz łatwe w obsłudze akcesoria. Dowiedz się więcej!

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Uniwersalne maty magnetyczne na studzienki kanalizacyjne o wysokiej skuteczności

Jak zapobiec przedostaniu się toksycznych wycieków do studzienek kanalizacyjnych? Sposób jest naprawdę prosty oraz intuicyjny. Należy je zakryć. O ile jednak metoda wydaje się nietrudna, to już odpowiedź na pytanie, czym zakryć wlew studzienki, może być kłopotliwa.

Najlepiej w tym celu sprawdzą się magnetyczne maty na studzienki kanalizacyjne. Ściśle przylegają do krat, dzięki czemu skutecznie blokują dostęp do kanalizacji.

Mata jest naprawdę łatwa w użyciu. Wystarczy położyć ją na powierzchni studzienki. Jedyne, co musisz zrobić przed jej zastosowaniem, to oczyszczenie okolic studzienki z zabrudzeń mechanicznych, które mogą niekorzystnie wpłynąć na przyczepność maty.

Maty na studzienki kanalizacyjne wielokrotnego użytku

Warto też wspomnieć, że maty magnetyczne to rozwiązanie wielokrotnego użytku. To sprawia, że nie tylko zapobiegają skażeniu wód, ale przy tym same są ekologiczne. Maty można wielokrotnie czyścić i powtórnie wykorzystywać. Są też bardzo wytrzymałe oraz oczywiście odporne na działanie wszelkiego rodzaju groźnych substancji.

W naszej ofercie znajdziesz dwa rozmiary mat:

  • mniejszą – 600 x 600 x 0,9 mm;
  • większą – 1000 x 1000 x 0,9.

Dzięki temu będziesz przygotowany na każdą sytuację oraz zyskasz pewność, że wybrana mata skutecznie odetnie dostęp do studzienki.

Oprócz mat magnetycznych w naszej ofercie znajdziesz też wiele innych przydatnych akcesoriów. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem!